МЕЂУНАРОДНИ ФИЛМСКИ И МУЗИЧКИ ФЕСТИВАЛ КУСТЕНДОРФ | 17 -23. 01.2012
МАРИНА
Соња Карпунина
Русија | 2011
Датум приказивања:
21.01.2012 Време приказивања:
20.00

Кратки садржај

Марина је одрасла у  малом планинском селу међу пољима лаванде, под надзором свог деде пастира. Марини се дешава једна сасвим обична прича, али након ње она више никада неће бити иста.

Награде:

2011    Snt.Anna, Russia - Special Prize of Mosfilm 

Genre:
Short Fiction

Director:
Sonya Karpunina

Screenplay:
Marina Belaya, Kristina Gandelman, Irina Draznman, Viktoria Parten, Elena Kulikova

Director of photography:
Dmitriy Popov

Film Editing:
Sonya Karpunina

Producers:
Andrey Popov, Katerina Volkova

Production Companies:
ClassMira

Cast:
Marina Belaya, Granny Misha, Artiom Tkachenko, Ravshana Kurkova

Duration:
18’12’’`

Биографија режисера

Соња Карпунина

Соња Карпунина је 2007. године дипломирала на Московском државном универзитеу за економију и информатику, а 2011. године је завршила
студије режије на Државној филмској школи, ВГИК. Била је ко-сценариста и главна глумица у филму Сергеја Соловјева Вршњаци из 2010. године. Њен
кратки филм Шанса (2010) освојио је награду Златно јаје на Међународном филмском и музичком фестивалу Кустендорф 2011. године.

Листа Такмичарског програма

  • Ли Филиповски
    Канада, Естонија | 2011
  • Кристоф Нанга-оли
    Француска | 2010
  • Марко Грба Синг
    Србија | 2011
  • Бартломеј Змуда
    Пољска | 2011
  • Јана Скопина и Јевгениј Косткин
    Русија | 2011
  • Ђакомо Абруцезе
    Италија, Француска | 2011
  • Бартош Крухлик
    Пољска | 2011
  • Јелена Гавриловић
    Србија | 2011
  • Питер Диркс
    Белгија | 2010
  • Вадим Винер
    Русија | 2011
  • Матис Буркхарт
    Немачка | 2009
  • Огњен Главонић
    Србија | 2012
  • Ајгул Баканова
    Киргистан, УК | 2011
  • Жил Гонзалес Пениља
    Мексико | 2011
  • Симао Кајате
    САД, Португал | 2011
  • Соња Карпунина
    Русија | 2011
  • Иван Стојиљковић
    Србија, Немачка | 2011
  • Фернандо Помарес
    Шпанија | 2011
  • Пjoтр Суботко
    Пољска | 2010
  • Јани Бојаџи
    Македонија | 2011
  • 17.02.2012

    • 10:30h
      ПРОВАЛНИК
      Kim Ki-duk
    • 12:30h
      ARRI ALEXA
      РАДИОНИЦА
    • 16:30h
      СВЕЧАНО ОТВАРАЊЕ
      Thierry Frémaux Presents
    • 20:00h
      АРИРАНГ
      Kim Ki-duk
      РАДИОНИЦА - Kim Ki-duk - режисер
    • 00:00h
      PELAGEYA
      Русија

    18.02.2012

    • 10:30h
      МАДАМ БОВАРИ
      Claude Chabrol
      РАДИОНИЦА - Isabelle Huppert - глумица
    • 17:00h
      4:44 ПОСЛЕДЊИ ДАН НА ЗЕМЉИ
      Abel Ferrara
      РАДИОНИЦА - Abel Ferrara - режисер
    • 21:00h
      ТУЛИПАН, ТЕКСАС И МИ
      Lee Filipovski | Канада, Естонија 2011
      ---
      МУСА
      Christophe Nanga-oly | Француска 2010
      ---
      САМО ШТО НИСМО
      Marko Grba Singh | Србија 2011
      ---
      БАРБАКАН
      Bartlomiej Zmuda | Пољска 2011
      ---
      СЕЛО
      Yana Skopina & Eugene Kostkin | Русија
    • 00:00h
      THE ROSENBERG TRIO
      Холандија

    19.02.2012

    • 10:00h
      ПРОРОК
      Jacques Audiard
      Tahar Rahim - глумац
    • 13:00h
      БОЉИ ЖИВОТ
      Cédric Kahn
    • 13:00h
      ПИЛЕТИНА СА ШЉИВАМА
      Marjane Satrapi & Vincent Paronnaud
      РАДИОНИЦА - Marjane Satrapi - режисер
    • 21:00h
      ВАТРОМЕТ
      Giacomo Abbruzzese | Италија, Француска 2011
      ---
      ИШЧЕЗАВАЊЕ
      Bartosz Kruhlik | Пољска 2011
      ---
      МОМЦИ, ГДЕ СТЕ
      Jelena Gavrilović | Србија 2011
      ---
      ПРИЧА О КУТИЈИ ЗА РУЧАК
      Pieter Dirkx | Белгија 2010
    • 00:00h
      STRIBOR AND THE POISONERS
      Србија

    20.02.2012

    • 10:30h
      ЛОШ МОМАК
      Kim Ki-duk
    • 13:00h
      CORPO CELESTE
      Alice Rohrwacher
    • 17:00h
      РАЗВОД : НАДЕР И СИМИН
      Asghar Farhadi
      РАДИОНИЦА - Leila Hatami - глумица
    • 21:00h
      МЛИН ЗА МЛЕВЕЊЕ КУПУСА
      Vadim Viner | Русија 2011
      ---
      ПРАЗАН ХОД
      Matis Burkhardt | Немачка 2009
      ---
      ОД ПЕПЕЛА
      Ognjen Glavonić | Србија 2012
      ---
      ПЕСМЕ КИШЕ
      Aygul Bakanova | Kyrgyzstan, UK 2011
    • 00:00h
      ADAM STINGA
      Молдавија

    21.02.2012

    • 10:30h
      ЦРВЕНКАПА
      Zoran Tairović
      ---
      БАЛКАНСКА ЗВЕЗДА
      Andrey Gligoryev
    • 13:00h
      КАСАБА
      Nuri Bilge Ceylan
      РАДИОНИЦА - Nuri Bilge Ceylan - режисер
    • 16:30h
      ЗАУСТАВЉЕН НА ПУТУ
      Andreas Dresen
      РАДИОНИЦА - Andreas Dresen - режисер
    • 20:00h
      ОСМЕХ
      Gil González Penilla | Мексико 2011
      ---
      ПУТОВАЊЕ
      Simão Cayatte | САД, Португал 2011
      ---
      МАРИНА
      Sonya Karpunina | Русија 2011
    • 00:00h
      BOBAN & MARKO MARKOVIC ORCHESTRA
      Србија

    22.02.2012

    • 10:30h
      МИЛЕНА
      Čarna Radoičić
      ---
      САДА СРЕЋНА
      Frederikke Aspöck
    • 13:00h
      ПЕЛИКАН НИКОСТРАТОС
      Olivier Horlait
      РАДИОНИЦА - Olivier Horlait - режисер
    • 17:00h
      БИЛО ЈЕДНОМ У АНАДОЛИЈИ
      Nuri Bilge Ceylan
    • 21:00h
      ФРАГМЕНТИ
      Ivan Stojiljković | Србија, Немачка 2011
      ---
      СЕЛО АЛТО САУСЕ
      Fernando Pomares | Шпанија 2011
      ---
      ГЛАЗГОВ
      Piotr Subbotko | Пољска 2010
      ---
      КРАЈ СВЕТА
      Jani Bojadzi | Македонија 2011
    • 00:00h
      SONIDO GALLO NEGRO
      Мексико

    23.02.2012

    • 10:30h
      ХЛАДАН
      Nuri Bilge Ceylan
    • 13:00h
      ПРИЧЕ О МОЦАРЕЛИ
      Edoardo De Angelis
    • 17:00h
      ВАН ГРАНИЦА
      Frederikke Aspöck
      РАДИОНИЦА - Frederikke Aspöck - режисер
    • ЦЕРЕМОНИЈА ЗАТВАРАЊА
      ДОДЕЛА НАГРАДА

    Ускоро!